Světovou premiéru si v Praze odbude nové album legendárního hudebníka Johna Calea nazvané Dance Music (celkový čas 67 minut). Na zbytku planety se je společnost Warner Music chystá uvést na trh až s podzimem.

Praha má přednost z jednoho prostého důvodu: Ve středu 20. května totiž John Cale vystoupí ve svém kmotrovském Divadle Archa. V rámci koncertu představí unikátní program, který kromě české metropole uslyší jen návštěvníci berlínského divadla Hebbel.

Doprovodí ho přitom kytaristé Lance Doss (účinkoval v rámci Caleova evropského a amerického turné v letech 1996/97) a Mark Deffenbaugh (spolupracovník na projektech House of America a La Aurora). 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.