Duchovní otec Sherlocka Holmese, sir Arthur Conan Doyle, se živě zajímal o metafyziku, okultní vědy i spiritistické praktiky. Z tohoto faktu vychází zápletka postupně vydávané románové série amerického spisovatele Marka Frosta, dvorního scenáristy Davida Lynche a spoluautora populárního seriálu Twin Peaks. 

V první knize cyklu (Seznam sedmi, Jota 1996) se Doyle seznámil s mužem, který se (bezpochyby) stane prototypem Velkého detektiva Holmese. Stalo se tak za dramatických okolností, ve střetnutí temných sil s racionálním myšlením osvíceného věku vědy.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.