Od našeho zpravodaje v Düsseldorfu – V dlouhá léta nevyužívané budově někdejšího Hamburského nádraží byla v říjnu otevřena první berlínská galérie současného umění. Expozice se těší velkému zájmu, který se přenesl i na zbrusu nový galeristický veletrh European Art Forum, pořádaný na přelomu října a listopadu. V odborných kruzích se mluví o velkém úspěchu akce, jež byla spíše přehledem současného umění než konkurencí kolínského veletrhu Art Cologne, zahájeného přesně týden po uzavření bran berlínského výstaviště.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.