Od letošního ročníku získává Agharta Prague Jazz Festival podobu téměř permanentní přehlídky. Má za sebou již dva úspěšné prology v podobě dubnového koncertu kytaristy Pata Methenyho a jeho skupiny i květnového vystoupení tria legendárního Raye Browna.

Má za sebou úspěšný první letní víkend s mnoha jazzovými hvězdami zahraničními i domácími. Za všechny jmenujme amerického kytaristu Mika Sterna, francouzského akordeonistu a flétnistu Montanara či českého flétnistu a saxofonistu Jiřího Stivína i jeho spoluhráče, slovenského klavíristu Gabriela Jonáše.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.