Nakažlivější než původní virus a rychle se roznáší. Vedle britské varianty koronaviru se v Česku začíná šířit i ta jihoafrická. Laboratoře ji poprvé potvrdily minulý týden u čtyř vzorků. Podle odborníků je zmutovaný kmen viru objevený v Africe nebezpečnější než ten britský, protože je částečné rezistentní proti očkování či lékům zmírňujícím průběh nemoci covid-19.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Sedmička HN
Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je newsletter Sedmička - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru