Ekonomické a sociální dopady covidu-19 vytvářejí prostor, aby větší část populace začala pociťovat určité odcizení, a mohla se tak stát terčem zájmu krajně pravicových hnutí, která shánějí nové příznivce. Podobně jako v ostatních částech starého kontinentu, stala se pandemie covidu-19 ústředním bodem snah krajně pravicových skupin o zviditelnění i ve střední Evropě. To, že extremisté vždy posilují svůj vliv během krizí, ostatně není nic nového, stalo se to už mockrát.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden v komentářích HN
Máte zájem o informace v širších souvislostech?
Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru
Komentáře ke článku