S ohledem na to, jak vypadal loňský rok, tak ten letošní, kdy už existuje vakcína na covid-19, nemůže být horší. Přesto se najde dost předpovědí, které i pro rok 2021 věští zkázu. A nemusí jít zrovna o Nostradama, z jehož veršů překladatelé vyčetli zombie apokalypsu, případně nástup neomarxismu či jakékoliv jiné neoteorie, které nesnášíme a jimiž opovrhujeme. A také hladomor, déšť meteoritů či zemětřesení.
Astrologové pak varují před nebezpečným postavením planet (vždycky se někde nějaké divné postavení najde). Ekonomové pak s oblibou věští zkázu tam, kde se může nějaká vyskytnout. A protože rok 2020 položil slušné základy i pro budoucí ekonomické apokalypsy, podívejme se po těch, které se objevují nejčastěji.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden v komentářích HN
Máte zájem o informace v širších souvislostech?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru
Komentáře ke článku