úterý 8. prosince
Český statistický úřad zveřejní čísla o vývoji tuzemského průmyslu, stavebnictví a zahraničního obchodu za měsíc říjen. V meziročním porovnání by u průmyslu mělo dojít jen k mírnému poklesu, a to i přes probíhající druhou vlnu pandemie. Na rozdíl od sektoru služeb, který zasáhla negativně opatření vlády, se v průmyslu vyrábělo dál bez omezení. Předstihové ukazatele, jako například index nákupních manažerů, mimo jiné naznačují, že zakázek je stále dostatek.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru