úterý 27. října
Tento týden bude bohatý na výsledky velkých amerických technologických firem. Po závěru úterního obchodování vydá čísla za předchozí čtvrtletí softwarová společnost Microsoft. Firma by měla oznámit meziroční nárůst tržeb i zisku, a to navzdory krizi, kterou celosvětově způsobila pandemie nového koronaviru. Od začátku roku cena jejích akcií vzrostla o 37 procent.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru