Nebýt hadiček na obličeji a pažích, vypadalo by to, že pacienti poklidně spí. Ve skutečnosti se zakuklený personál, který se o ně nepřetržitě stará, ze všech sil snaží, aby se ještě někdy probudili a mohli se vrátit ke svým blízkým. Ve velkém pokoji anesteziologicko-resuscitačního oddělení liberecké krajské nemocnice leží devět nemocných s těžkým průběhem covidu-19. Kromě pípání monitorů, které hlídají pulz nebo krevní tlak, jsou slyšet pomalé a hluboké nádechy a výdechy. Za většinu pacientů je zajišťují přístroje, protože jejich plíce postižené koronavirovou infekcí by na to samy nestačily.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.