úterý 8. září

Budou pokračovat jednání mezi Velkou Británií a Evropskou unií o obchodní smlouvě. Ta je potřeba kvůli vystoupení Británie z EU. Obě strany by se měly snažit dohodnout do konce roku, kdy vyprší přechodné období. Zatím to však nevypadá nadějně. Účastníci jednání se nemohou shodnout. Britové, resp. lidé okolo předsedy vlády Borise Johnsona z toho viní EU. Ta má podle nich nesplnitelné požadavky. Naopak hlavní evropský vyjednavač Michel Barnier tvrdí, že Britové k jednáním nepřistupují dostatečně konstruktivně a zodpovědně. Není proto divu, že se vyjednávání v posledních týdnech příliš nepohnula.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.