Přinášíme tipy na aktivity, které se člověku vryjí do paměti. Nevybírali jsme jen známé akce. Naopak, spíše vám doporučujeme méně rušné, ale o to autentičtější zážitky. 

Na den tradičním kovářem

Pokud někdo obdivuje tradiční řemesla, neměl by vynechat nabídku kovárny Romana Pausche v Březnici na Příbramsku.

Celodenní kurz člověka uvede do magie kovářské práce a naučí ho základy selského stylu tohoto středověkého řemesla. Naučíte se původní technologické postupy kovářství, sami si rozděláte oheň ve výhni a osvojíte si práci s kovem. Ve druhé, odpolední části kurzu si dokonce načrtnete výrobek a ukovete si jej. Na závěr si pochutnáte při večerní kovářské grilovačce. Celodenní zážitkový kurz stojí 1999 korun na osobu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.