Vláda v úterý konečně představila plán, jak dál s uzavřenou ekonomikou. Ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček upozornil, že se vláda snažila o férový přístup a zohlednila konkurenci, což podle něj ale znamená, že v něm nelze hledat spravedlnost. Z pozice nezávislého pozorovatele by bylo záhodno dodat, že by bylo fajn, kdyby vláda do plánu rovněž zapojila jakousi rozumnou úvahu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku

Jiří Cvachovec 15.04.2020 13:23
Kritizovat je snadné, ale přijít s vlastním plánem už je těžší. Tak schválně, paní Hrstková, dokážete říct, co by vláda měla přesně dělat?
Jaroslav Turoň 15.04.2020 11:50
Odkaz na plán v první větě je nefunkční.
Redakce iHNed - person#15772920 15.04.2020 22:36
Dobrý den, odkaz jsme opravili a je již funkční.
Radoslav Dvořák 15.04.2020 08:39
Dobrý den, děkuji paní Hrstkové nejen za tento článek. Těžko hledat u této vlády a v této situaci konzistenci a zdravý rozum. Jenom poznámka k hotelům - my jej máme v Praze a máme nula, slovy nula, rezervací. Myslím, že hlavním úkolem by ní mělo být uklidnit paniku a rozjet "život". Dle mého soudu strach vláda spíše podněcuje a celé hospodářství tak ničí v přímém přenosu.
Newsletter

Sedmička HN

Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je newsletter Sedmička - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru