Současný americký prezident Donald Trump má po úterních demokratických primárkách, kdy se najednou volilo ve čtrnácti státech USA, o dost jasněji v tom, kdo bude jeho soupeřem v listopadových prezidentských volbách. Bude to podobně, jako je on sám, starší bílý muž. A nebude to bývalý newyorský starosta Michael Bloomberg, kterému jeho sázka na volební superúterý nevyšla a včera oznámil, že končí své snahy o zisk demokratické nominace do listopadových prezidentských voleb v USA. Přes 600 milionů dolarů, které investoval do kampaně, zcela pohořel. Jediné vítězství v zámořském území Americká Samoa nelze považovat ani za cenu útěchy.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.