Na lavici obžalovaných po dvouměsíční přestávce opět usedne soudce Ivan Elischer, který čelí obžalobě, že jako soudce Vrchního soudu v Praze za úplatky vynášel mírnější rozsudky v drogových kauzách. Zaměřoval se přitom na vietnamskou komunitu. Když mu obžalovaní úplatek odmítli dát, tak jim trest naopak zvýšil.

To byl podle obžaloby případ dvojice Vietnamců, kterým Elischer zvýšil tresty jen den předtím, než jej policie zatkla přímo v jeho kanceláři, kam nainstalovala skryté kamery a několik měsíců jej monitorovala.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.