Pětice Čechů, evakuovaných z čínského města Wu-chan, absolvovala v pondělí ráno v pražské Nemocnici Na Bulovce zdravotní testy. Výsledky budou známé pozdě odpoledne. I když budou negativní, zůstanou všichni následujících 14 dní v karanténě. Podle mluvčí nemocnice Simony Krautové se všem hospitalizovaným daří dobře a nemají příznaky nákazy koronavirem. V nemocnici mají vyhrazeny samostatné pokoje s vlastním sociálním zázemím. Přístup k nemocným mají jen lékaři a sestry s ochrannými pomůckami. Návštěvy za nimi přijít nemohou. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.