Rodiče zastřeleného novináře Jána Kuciaka a matka jeho zavražděné snoubenky Martiny Kušnírové sedí v soudní síni přímo naproti čtveřici obžalovaných. Občas se jejich pohledy střetnou. V jednu chvíli maminka mladé ženy, která zemřela tři měsíce před plánovanou svatbou, nesměle zahrozí pěstí směrem k muži, který si měl čin objednat. Do očí se jí už poněkolikáté derou slzy. Podnikatel Marian Kočner, padesátník v modrém obleku, jehož jako jediného z trojice obžalovaných mužů nepřivedli v řetězech, pouze v poutech, a ještě před chvílí na kamery rozdával sebevědomé úsměvy, ale zůstává v klidu a kroutí nesouhlasně hlavou. Vedle něj sedí oddělen těžkooděncem Miroslav Marček, bývalý profesionální voják v černé mikině, a dívá se jakoby nepřítomně stranou. Zatímco Kočner vinu odmítá, Marček už přiznal, že plnil úlohu vykonavatele.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.