Patří k nejvýraznějším mladým českým podnikatelkám. Kromě toho, že Pavlína Zychová se svou firmou MyStay automatizuje komunikaci hotelů s jejich zákazníky, třetím rokem pořádá i tuzemskou soutěž Women Start-up Competition. Její akční rádius je celá Evropa, či spíš celý svět. Na konferenci Kam kráčíš, Česko vystoupí v panelu věnovaném budoucnosti střední Evropy.


HN: Soukromě i pracovně hodně cestujete. Jak vnímáte střední Evropu a Česko? Co jsou zdejší plusy?

Jsme velmi odolní, je to částečně dané historií, částečně lokalitou. Střídá se tu jaro, léto, podzim, zima a musíme umět vyžít v teple i chladu, což je náročnější než tam, kde mají pořád sluníčko. Dovedeme být pozitivně drsní. V posledních 30 letech si navíc ohromné množství lidí uvědomilo, co je důležité, váží si toho, co sami dokázali.

HN: A minusy?

Jsme málo otevření, málo internacionálně smýšlející, máme pocit, že jsme malí. To přitom není pravda. Když se podíváte na Nizozemce, ti se v minulosti nebáli kolonizovat svět a dodnes jsou velmi otevření. Svírá nás místo, říkáme si, že nemůžeme být volní jako ptáci.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.