Pokud míříte na dovolenou z Letiště Václava Havla, pravděpodobně netušíte, že mozkem jeho chodu je centrální provozní dispečink. V čele s Tomášem Vláčilem, ředitelem provozu terminálů, a Pavlem Beníškem, manažerem dispečinku, se toto oddělení stará o koordinaci veškerých odbavovacích procesů na letištní ploše i v budovách terminálů. Ať už to jsou jednotlivá stání pro letadla, přidělování check-in přepážek, kde se cestující odbavují, nebo například koordinace letištních autobusů. Celý tým má na starosti hlavně přípravu dlouhodobých plánů leteckého provozu, které se detailněji aktualizují přibližně dva a půl měsíce dopředu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.