Necelých sedm let prezidentství Miloše Zemana přineslo neuvěřitelně dynamickou proměnu postojů a názorů hlavy státu. Z nadšeného eurofederalisty, který volal po společné evropské vládě a vyvěšoval evropské hvězdy nad Pražským hradem, se stal euroskeptik, kterému by nevadilo referendum o vystoupení z Evropské unie. Z nepřítele "náckovských bojůvek" vyrostl přítel primitivního českého nacionalismu, který si hraje s vulgárním strachem z jiného. Jeho proměnám se věnují politologové a psychiatři i političtí konkurenti a novináři. A všichni se ptají: co se stalo, že se Zeman tak radikálně změnil? Dělá to vše jen z čiré potřeby pozornosti, kvůli udržení moci, anebo jde o hlubší fyzicko-mentální posun osobnosti stárnoucího muže, kdysi proslaveného svým vtipem a chytrostí?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.