Komiks Watchmen patří k dílům, která jsou čtenářům schopná převrátit vnitřní svět naruby. To se stalo také jednomu z nejžádanějších scenáristů dneška − Damonu Lindelofovi, autorovi seriálů Ztraceni a Pozůstalí či scénáře ke snímku Prometheus. "Když se ten komiks v půlce 80. let objevil, naprosto změnil vše, co do té doby o komiksech platilo. To jsem coby třináctiletý chlapec netušil, jen jsem věděl, že čtu něco, čeho mám plnou hlavu," prozrazuje v hotelovém pokoji uprostřed Manhattanu a dodává: "Když za mnou HBO přišla s nápadem, zda bych je pro ně nechtěl udělat jako seriál, nejprve jsem se zalekl. Pro mě jsou Watchmeni největším dílem populární kultury všech dob."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.