Environmentalismus je podle některých kritiků dnešních ekologických aktivit jen zrovna v módě. Americký host letošní, stále se rozrůstající jihlavské platformy Inspirační fórum Bill McKibben přijede coby živý důkaz, že už je "v módě" pěknou řádku let. A možná právě on by mohl být v oblasti ekologie považován za módního gurua. McKibben se tématu začal věnovat na počátku 80. let minulého století a první kniha o klimatické změně nazvaná Konec přírody mu vyšla v roce 1989. V roce bouřlivých politických změn napříč Evropou varoval před změnou mnohem méně pozitivní.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.