Nejvíce konkurenceschopným regionem v celé Evropské unii je švédské hlavní město Stockholm. Vyplývá to z analýzy situace jednotlivých regionů, kterou zveřejnila Evropská komise. Stockholm vyniká například z hlediska kvality všech stupňů školství, podpory inovativních firem nebo dostupnosti kvalitní zdravotní péče. Na dalších příčkách se umístil britský Londýn s okolím a nizozemský Utrecht. Z českých regionů dopadla nejlíp Praha se svým bezprostředním okolím, která je podle komise na devětašedesátém místě z více než 260 regionů EU.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.