Google je u mladých lidí celosvětově jedním z nejoblíbenějších zaměstnavatelů. Loni se firmě hlásilo 2,5 milionu uchazečů o práci. A letos stejně jako v předchozích letech obsadil první příčky žebříčků nejžádanějších firem u českých studentů. Pro marketingovou manažerku z tuzemské pobočky Googlu Ingrid Popovič to přitom původně vůbec vysněná práce nebyla.

"Chtěla jsem působit v mezinárodních institucích. Když jsem se ale během studia dostala na stáž do newyorské centrály OSN, zjistila jsem, že tam jako mladý člověk nemůžu iniciovat a vést vlastní projekty. Posléze jsem šla na stáž do Googlu, který mi i v nízkém věku tuto možnost dal," líčí 30letá Slovenka, která je dnes ve firmě už šest let.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.