Sněmovna ve čtvrtek vypadala, jako by na programu jednání byl nedůležitý zákon, který voliče ani zákonodárce nezajímá. Na schůzi chyběla téměř třetina poslanců (zhusta vládních) i většina ministrů. A to přesto, že dolní komora parlamentu poprvé ve své novodobé historii projednávala ústavní žalobu Senátu na hlavu státu. Taková žaloba by Miloše Zemana mohla připravit o funkci. Prezident podle mnoha politiků, hlavně opozičních, a většiny senátorů opakovaně překročil pravomoce a posiluje vliv a moc právě na úkor poslanecké sněmovny.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.