V roce 2020 čeká automobilový průmysl největší změna od doby, kdy Henry Ford rozjel pásovou výrobu modelu T. Většina automobilek se chystá naplno rozjet prodej elektromobilů a dalších vozů s alternativním pohonem. Důvodem jsou nová unijní pravidla. Od roku 2021 musí výrobci snížit emise oxidu uhličitého u svých vozů v průměru o pětinu. Jinak zaplatí vysoké sankce.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru