Britští lordi mohli zhatit plány opozice zamezit brexitu bez dohody. Členové horní komory parlamentu se ale nakonec domluvili, že nesáhnou k obstrukcím. Jimi by dost možná zamezili přijetí příslušného zákona. Očekává se proto, že norma Sněmovnou lordů v pátek odpoledne projde. V pondělí ji mají definitivně potvrdit poslanci v Dolní sněmovně, která ji už ve středu odhlasovala pohodlnou většinou. Zákon ukládá vládě požádat země Evropské unie o nový odklad termínu pro odchod Spojeného království ze společenství, pokud by hrozilo, že se uskuteční zcela bez dohody.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.