Do argentinských kin nedávno přišla hořkosladká komedie La Odisea de los Giles, tedy volně přeloženo Odysea naivních. Diváky vrací do turbulentního přelomu let 2001 a 2002, kdy hluboká krize v Argentině vyústila v tehdy vůbec největší státní bankrot v moderních dějinách. Novinka vypráví o peripetiích skupiny přátel, kteří se snaží v dobách krize protlouci, jak to jen jde. Společně se složí na nákup obilného sila, jenže právník a manažer banky je podvedou a lidé přijdou o všechno. Přesto se rozhodnou, že to jen tak nenechají, a své peníze nakonec získají zpět.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.