Obří dřevěná indiánská socha ptáka vítá návštěvníky, kteří právě vystoupili z letadla v kanadském Vancouveru. A není osamocená, cestou mezi stromy se na skalách schovává drobná zvířena, opodál stojí kánoe, dole pod eskalátory lemují východ z letištní haly dva totemy. Podobně jako celý Vancouver je letiště prorostlé místními dějinami. Tvůrci amerického seriálu The Terror měli jistě pragmatické důvody, proč jeho druhou řadu, která se začne vysílat 15. srpna, natáčet právě zde. Ale letiště čtvrtého nejkosmopolitnějšího města na světě nabízí mnohem romantičtější představu o tom, proč štáb poslali právě sem.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.