Borisi Johnsonovi bylo 10 let, když jeho milovaná matka Charlotte těžce onemocněla. Psychicky se zhroutila a musela se na dlouhé měsíce vrátit na léčení domů do Anglie. Rodina mezitím zůstávala v belgickém Bruselu, kde Johnsonův otec Stanley pracoval. Malého Borise, který po své matce zdědil křehkou náturu i umělecký talent, to hluboce zasáhlo. Rodinní příslušníci i spolužáci se později shodli, že se změnil. Johnsonova matka se sice k rodině po osmi měsících vrátila, nadále ale trpěla zdravotními problémy a depresemi. Aby toho nebylo dost, Stanley, který ji už léta soustavně podváděl, se s ní brzy poté rozvedl.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.