Pražská Pankrác, to jsou výškové budovy a spousta zástavby kolem. Při výstupu z metra budí dojem vybetonované a vydlážděné pláně. Když na ni v létě zasvítí slunce plnou silou, je to doslova nehostinné místo. Máte chuť odtud utéct do prvního stínu a zeleně. Jedna z možných únikových cest z této výhně vede výtahem, na střechu čtyřicet metrů vysoké budovy Main Point Pankrác. Zní to neuvěřitelně, hledat chládek na vrcholu administrativního objektu, ale jen do momentu, než vystoupíte z výtahu v posledním patře. Tady se vám naskytne pohled na park s hustým, sytě zeleným trávníkem, okrasnými třešněmi, javory, muchovníky a hlohy. Do toho fouká příjemný vánek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.