Není mnoho českých advokátů, ­jejichž jméno je tak známé a mají za sebou tolik velkých případů a klientů jako Tomáš Sokol.

Před listopadem 1989 hájil disidenty, krátce po něm, kdy byl pražským prokurátorem, na sebe upozornil návrhem zákazu komunistické strany, který ji srovnával s Hitlerovou NSDAP. V letech 1990 až 1992 byl českým ministrem vnitra. Pak se plně věnoval advokacii. Najímali si ho lidé jako Kulínský, Krejčíř, Dalík či Paroubek, ale také česká vláda, kterou zastupoval při projednávání návrhu na rozpuštění Dělnické strany v roce 2009. Laická veřejnost ho několikrát zvolila Právníkem roku.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.