V devadesátých letech chtěli s manželkou zkusit podnikání, a tak si nejprve zřídili řeznictví, později začali provozovat penzion. Rozhodnutí staršího ze synů Jakuba studovat vinařství je přivedlo k výrobě vína. Dnes nabízejí v Mikulčicích na Hodonínsku degustace či komentované prohlídky sklepních uliček. Vyrábějí také vinné želé, vinnou kyselku, provozují Poštu Partner a turistické informační středisko. A nejmladší syn Dominik rozjel výrobu bylinkových a ovocných sirupů. "Dnes už jsou oba synové skutečným motorem firmy," říká jejich otec Radek Bartoník.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.