Filmová trilogie Matrix mi kdysi přišla trochu nafouknutá. Tři díly by se bývaly daly zhustit do jednoho lepšího, hlavně ten poslední už postrádal nápady a byl zaměnitelný se snímky typu Vetřelec nebo Terminátor. Nejlepší z celé trilogie byla scéna, kdy se Neo probouzí ve své schránce a dívá se kolem sebe na nekonečnou řadu inkubátorů, či jak to nazvat. A zjišťuje, že lidé si jen myslí, že žijí, přitom ve skutečnosti jen leží ve vodě a jsou zdrojem energie pro stroje. Neo začíná žít skutečný život, vidí, jak je realita ošklivá a otřesná. Má atrofované svaly, stěžuje si, že ho bolí oči. "Nikdy jsi je nepoužíval," zní odpověď Morfea, jeho kolegy z odboje, který chce režim strojů svrhnout.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.