Představit si svůj život bez stresu dnes dokáže jen málokdo. Sice po tom toužíme, říkáme, jak rádi bychom si odpočinuli, zvolnili… Ale často nás pracovní úkoly doženou a naopak zůstáváme v práci déle, vynecháváme pauzy, prostě přidáme na tempu. Nakonec stejně zjistíme, že jsme na něco důležitého zapomněli. Američan David Allen tvrdí, že to jde i jinak. Základem jeho metody Getting Things Done je dosahovat výsledků, které chceme či potřebujeme, co nejúčinněji, a navíc s vynaložením nejmenšího nutného úsilí. Prostě místo fungování v obrovském stresu a tempu se naučit být produktivní, získat kontrolu a perspektivu nad svým životem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.