Drukker je ředitelem BNP Paribas

Generálním ředitelem BNP Paribas Real Estate pro střední a východní Evropu je Erik Drukker (47), který v poradenské společnosti posledních šest let pracoval jako výkonný ředitel.

Švehla povede Pytloun Hotels

Generálním ředitelem firmy Pytloun Hotels je Martin Švehla (30). Pro síť provozující osm hotelů v České republice pracuje od roku 2017 jako manažer. V oboru hotelnictví působí osm let.

Suissa řídí lidské zdroje v NN

Dagmar Suissa (39) je výkonnou ředitelkou pro lidské zdroje v pojišťovací společnosti NN Česká republika. Suissa dříve pracovala pro společnosti Alma Media, ING nebo mBank.

Ředitelem CzechTollu je Chvátal

Provozním ředitelem firmy Czech Toll je Petr Chvátal (50). Mimo jiné bude zodpovědný za start a následný provoz satelitního mýtného systému.

Hrbek řídí obchodní oddělení v Gefcu

Martin Hrbek (39) řídí obchodní oddělení divize Forwarding v České republice, která se zabývá především leteckou, námořní a železniční přepravou. Ve firmě pracuje od roku 2016.

Související

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru