Hledání léku na Alzheimerovu chorobu dosud provázela série neúspěchů. Americká společnost Alzheon, kterou založil neurolog Martin Tolar, věří, že právě ona našla způsob, jak tuto zákeřnou chorobu odstranit ze seznamu těch, které jsou neléčitelné, a přinést nemocným a jejich blízkým naději na lepší život.

HN: Proč je vývoj léku proti Alzheimerově chorobě tak složitý a provází jej tolik neúspěchů?

Téměř za dvacet let selhaly všechny klinické studie na Alzheimerovu chorobu. I nám v Alzheonu trvalo šest let, než jsme našli účinný způsob, jak zabránit tvorbě toxické látky v mozku, která alzheimera způsobuje.

Klinická data a studie ukazují, že když buď zabráníme tvoření tohoto toxinu, nebo jej dostaneme z mozku, pacientům tak pomůžeme. Náš výzkum je jeden ze tří, který dokazuje, že to umíme.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.