Jde nám o to, rozvíjet tvořivost a schopnost učit se, třeba i doma a dobrovolně. Změna nemůže přijít shora, protože mnohem účinnější je docílit jí zespodu. Maker Faire je festival jako žádný jiný, protože nemusíte být profesionál ani firma, abyste na něm mohli vystavovat. Vítáme každého, kdo dělá něco zajímavého. Možná si pod těmito slovy programového ředitele akce Jiřího Zemánka neumíte nic konkrétního představit, ale ti, kdo byli na loňském ročníku Maker Faire v Průmyslovém paláci na pražském holešovickém Výstavišti, už vědí.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.