Mladí lidé si stále více uvědomují, že obory zaměřené na manuální práci pro ně představují příležitost, jak si v budoucnosti zajistit úspěšnou kariéru. Dopomoci jim k tomu mají například odborné praxe, které je zcela připraví na pracovní proces, do něhož nastoupí již obeznámeni s prostředím. Eva Mušinská ale zdůrazňuje, že s učni je potřeba neustále komunikovat, dokázat je vyslechnout a zamezit tomu, aby pouze dostávali příkazy a zákazy. Zároveň odmítá myšlenku, že dnešní mladá generace je jiná než ty předešlé. "Každá měla to své, dnes jsou lidé pouze uspěchanější a chtějí dělat hned několik věcí najednou," dodává.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.