V Praze se rozjel miliardový boj o "pevnost" na pražském Hagiboru, kde sídlí Rádio Svobodná Evropa. Majitel známé budovy, americká společnost L88 Investments ­Prague, na sebe minulý měsíc podal návrh na insolvenci a reorganizaci. V rámci ní chce najít nového investora, který by společnost i s budovou koupil.

Celá věc je ale o něco komplikovanější. O Hagibor se vede už několik let tvrdý boj. Plán na reorganizaci se tak vůbec nelíbí třetímu nejbohatšímu Čechovi Radovanu Vítkovi a jeho CPI, se kterými se L88 už několik let pře.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.