Vstup České republiky do Evropské unie byl ve své době nevyhnutelným krokem, opačné řešení − jak potvrdily výsledky tehdejšího referenda − u nás nemělo dostatečnou podporu. Bylo a je však evidentní, že to byl krok vysoce problematický! Já jsem v referendu hlasoval proti.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku

Jan Mercl 29.04.2019 16:41
Samolibost, sebestřednost a hromada prázdných frází ve stylu: "JÁ vám to říkal." Ve skutečnosti v tom textu (nelze to ani nazvat článkem) není jediný argument, proč by mělo Česko z EU vystupovat.
Jan Postulka 29.04.2019 13:03
Co od něj čekat. Nemocnej narcis.
Premysl Hnevkovsky 29.04.2019 10:12
To je slušný výčet toho co jsem dělal, napsal, řekl, předvídal, odmítal, vyzýval, přednesl. Zdá se mi vysoce aktuální přenechat analýzu autora těchto šestnácti citací vážných věcí k analýze doktorů duše, zejména mladších generací a svobodného názoru. Vážně a zcela nekorektně bych pak ztraceného kozervativce vrátil do svého intimního prostoru, neboť jak již sám zmiňuje, všechno už bylo známo a řečeno. Nic nového jsme se tedy nedozvěděli a ničím k diskusi nepřispěl.
Pavel Korec 29.04.2019 10:02
Spojený přes Prognosťák s KGB a dnes otevřeně hájící zájmy Ruska, skutečně byl proti vstupu do EU, ale vždy šlo hlavně o tohle: EU vyžadovala fungování právního státu, zatímco Klaus vyžadoval fungování organizovaného zločinu. Je také otcem politické systémové korupce, jak by mohl chtít vstup do EU?
Marie Janečková 29.04.2019 09:51
já, já, já, nic jiného nezná a neumí. Aby se ze sebe "nepřiposesouval".
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru