Už už se zdálo, že o Gabriele Koukalové v souvislosti s biatlonem neuslyšíme. Takřka přesně před rokem vyrazila na akci "Ukliďme svět, ukliďme Česko" a při té příležitosti oznámila, že nebude závodit ani v sezoně 2018/2019. "Musím říct, že v tuhle chvíli si absolutně neumím představit, že bych se ještě někdy vrátila, ale zároveň to nechci vůbec uzavírat. Neříkám, že končím celou kariéru. Člověk nikdy neví a třeba za rok za dva mi to bude chybět," řekla tehdy. A ukázalo se, že "to" jí opravdu chybět začalo. Bez vrcholového biatlonu strávila zatím dvě sezony.

Ani nepočkala na tradiční uklízecí víkend a o svém životě a budoucnosti se rozpovídala v rozhovoru pro Sport.cz a Právo. "Říkám si, že jsem ten talent nedostala shůry pro nic za nic, tak jestli není škoda házet flintu do žita," zní asi nejdůležitější věta rozhovoru z pohledu její zvažované budoucnosti coby profesionální sportovkyně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.