Pražský start-up Time is Ltd., za nímž stojí zakladatel a předseda dozorčí rady společnosti Socialbakers Jan Řežáb, získal investici na svůj rozvoj ve výši tří milionů eur. Částku, která se v přepočtu rovná 77 milio­nům korun, mu poskytl Brit Mike Chalfen s podporou fondu Accel.

Chalfen, zakladatel firmy soukromého kapitálu Mosaic Ventures, je uznávaným andělským investorem, známým například napojením na vývojáře videoher King.com. Accel v minulosti podpořil v začátcích rozvoj desítky projektů včetně dnes renomovaných technologických společností jako Deliveroo, Dropbox, Slack či Spotify.

Analytická platforma Time is Ltd. (v překladu čas je limitován, omezen, je ho málo) má ve větších korporacích pomoci k efektivnějšímu, především časově méně náročnému řešení různých situací.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru