Žák přechází do Re/Max G8

Milan Žák (50) posílil skupinu realitních kanceláří Re/Max G8 Reality. Jeho úkolem je rozvoj obchodních příležitostí a nábor makléřů. Dosud působil jako výkonný ředitel Re/Max pro Česko.

Digitální tým v ABB vede Švub

Václav Švub (36) vede digitální tým technologické společnosti ABB. Nyní se věnuje koordinaci digitálního portfolia ABB, které je určeno zákazníkům a výrobním závodům společnosti.

Trigema posílila management

Provozním ředitelem koncernu Trigema se stal Karel Branda (54). Nově zodpovídá například za fungování oblasti informačních technologií, personalistiky či interního auditu.

Pojišťovna Slavia rozšiřuje svůj tým

Rostislav Hadraba (58) posiluje vedení pojišťovny Slavia. Jeho úkolem je vybudování a následné vedení nového zemského ředitelství pro Moravu. Také se zaměří na zkvalitnění poskytova

ných služeb.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru