Hrežo je ředitelem Penta Hospitals

Martin Hrežo (42) je generálním ředitelem a předsedou představenstva skupiny Penta Hospitals International. Hrežo pro mezinárodní síť nemocnic a poliklinik pracuje od roku 2012.

Sochorová povede tým Microsoftu

Alena Sochorová (47) je obchodní ředitelkou týmu Microsoftu pro oblast významných zákazníků v České republice a na Slovensku. Do společnosti přišla v loňském roce na jinou pozici z Accenture.

Michiels bude řídit Datasapiens

Koen Michiels (35) je výkonným ředitelem společnosti Datasapiens, která se zabývá analytikou a monetizací zákaznických dat. Michiels ve firmě pracuje čtyři roky a patří mezi její zakladatele.

De Lageneste povýšil v české Linkcity

Clément de Lageneste (35) je ředitelem a členem představenstva developera logistických a rezidenčních nemovitostí Linkcity Czech Republic. Do pražské pobočky firmy přišel v roce 2018.

Kučera nastupuje jako šéf Lesensky.cz

Vedení PR a marketingové agentury Lesensky.cz přebírá Roman Kučera (39). Ve funkci generálního ředitele střídá po 10 letech zakladatele a majitele firmy Petra Lesenského.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru