V diskusích na nedávném výročním zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu, tentokrát s podtitulem Globalizace 4.0, se většinou témat prolínaly i nové technologie a inovace, které svět dnes mění pravděpodobně rychleji než kdy dřív. Pokročilé technologie už pomáhají řešit i negativní dopady dlouhodobých globálních procesů, zejména takzvaného demografického stárnutí. Podíl osob starších 60 nebo 65 let na populaci řady zemí a regionů rychle roste, ať už jde o východní Asii či Evropu, včetně České republiky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.