Marketing v Prazdroji řídí Trzaskalik

Novým marketingovým ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Roman Trzaskalik (43). Přichází z Danone, kde působil na vysokých řídících pozicích, zkušenosti sbíral také u společnosti Opavia.

Doležal jde do vedení lékáren Benu

Petr Doležal (51) se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva provozovatele sítě lékáren Benu. Vedení přebírá od února a zároveň zůstává lokálním ředitelem skupiny Phoenix.

CleverAnalytics posiluje Kovář

Společnost CleverAnalytics, která vyvíjí podklady pro lokační analýzu, jmenovala Jana Kováře (33) obchodním ředitelem. Dříve například spolupracoval s Komerční bankou nebo společností Emco.

Hartmann má nového ředitele závodu

Radim Štourač (43) je ředitelem výrobního závodu Hartmann-Rico v Havlíčkově Brodě, který vyrábí zdravotnické a hygienické pomůcky. Dosud u společnosti zastával manažerské posty.

Komora je v čele marketingu v STRV

Technologická společnost STRV jmenovala Martina Komoru (33) marketingovým ředitelem. Jeho úkolem je vedení marketingového týmu, budování značky STRV a komunikační aktivity.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru