Marketing v Prazdroji řídí Trzaskalik

Novým marketingovým ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Roman Trzaskalik (43). Přichází z Danone, kde působil na vysokých řídících pozicích, zkušenosti sbíral také u společnosti Opavia.

Doležal jde do vedení lékáren Benu

Petr Doležal (51) se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva provozovatele sítě lékáren Benu. Vedení přebírá od února a zároveň zůstává lokálním ředitelem skupiny Phoenix.

CleverAnalytics posiluje Kovář

Společnost CleverAnalytics, která vyvíjí podklady pro lokační analýzu, jmenovala Jana Kováře (33) obchodním ředitelem. Dříve například spolupracoval s Komerční bankou nebo společností Emco.

Hartmann má nového ředitele závodu

Radim Štourač (43) je ředitelem výrobního závodu Hartmann-Rico v Havlíčkově Brodě, který vyrábí zdravotnické a hygienické pomůcky. Dosud u společnosti zastával manažerské posty.

Komora je v čele marketingu v STRV

Technologická společnost STRV jmenovala Martina Komoru (33) marketingovým ředitelem. Jeho úkolem je vedení marketingového týmu, budování značky STRV a komunikační aktivity.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru