Laštovka posiluje vedení ČSOB

Petr Laštovka (42) byl jmenován členem představenstva ČSOB Penzijní společnosti. Přichází z Českomoravské stavební spořitelny, kde zodpovídal za IT nebo digitální transformace.

Do čela Top Vision nastoupila Voleková

Ředitelkou společnosti Top Vision, která působí v oblasti manažerského a firemního vzdělávání, se stala Denisa Voleková (36). Dříve zastávala vedoucí pozice například v ČEZ.

Rizika v Home Creditu řídí Popík

Martin Popík (32) je ředitelem divize Risk a Collections úvěrové společnosti Home Credit. V nové funkci se zaměří na zjednodušení a zrychlení riskových procesů se zaměřením na on-line prostředí.

Jeřábek se vrací do Staropramenu

Milan Jeřábek (53) posílil vedení společnosti Pivovary Staropramen v pozici ředitele výroby a logistiky pro Českou a Slovenskou republiku. Ve společnosti do roku 2004 působil dvacet let.

Obchod v Owens-Illinois vede Holán

Společnost Owens-Illinois, která vyrábí skleněné obaly, jmenovala Jaroslava Holána (51) novým obchodním ředitelem pro Česko a export. Ve funkci střídá Pavla Wurzela.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru