Adventní klubové setkání TOP žen Česka proběhlo v prostorách muzea Bedřicha Smetany na Novotného lávce. V rámci večera HR ředitelka vydavatelství Economia Gabriela Tamchynová předala Ceny Sophia pro nejlepší projekty, které spustily ženy v rámci mateřské dovolené. Ceny již podruhé vyhlásil mediální dům Economia a portál Žena.cz.

TOP ženy Česka 2018

Výherkyně budou představeny také v exkluzivním magazínu Hospodářských novin, který vychází 22. 1. 2019. K dostání bude v e-shopu.

Letošními vítězkami se staly dámy s velmi silnými osobními příběhy a prospěšnými projekty, a to Lucie Vybíral Pastrňáková s projektem "Mateřství a seberealizace", Iveta Sochorová s projektem "Sářin hlas" a Radka Vernerová s dětským hospicem "Dům pro Julii". Hosty klubu TOP ženy Česka provedla po muzeu jeho kurátorka Olga Mojžíšová a známé mistrovy árie přednesla talentovaná zpěvačka Martina Heroldová.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru