Letos chystáme jeden projekt v Obecním domě s koncertem symfonického orchestru na začátek, ušitým klientovi na míru. Bude za doprovodu moderních technologií jako videomappingu nebo laser show, popisuje jednu z firemních předvánočních akcí Karel Šulc, generální ředitel společnosti Eventisimo. Tuzemské firmy napříč všemi obory podle jeho zkušeností touží stále častěji po originálních a nevšedních vánočních večírcích.

Bývají třeba zajímavé výběrem jídla, interaktivním programem nebo právě koncertem. "Pokud se bavíme o klasice − jako jsou koledy, stromeček, pouštění lodiček z ořechů nebo zdobení perníčků −, tak to už úplně netáhne. Takové věci dnes firmy dávají spíše jen při příchodu na večírek nebo pouze jako jeho doplněk," dodává Šulc.

V korporátech se podle něj výdaje na vánoční večírek pohybují od dvou až po čtyři a půl tisíce korun na jednu osobu. "Po finanční krizi se večírky moc neorganizovaly. Teď je pořádá většina velkých firem, k nim se přidává i množství středních. I jejich rozpočty jsou větší, takže se vymýšlejí netradiční věci," sděluje Tomáš Surka, řídící partner personálněporadenské společnosti Devire. Větší originalita společností při organizování vánočních večírků souvisí podle něj i s ochotou do nich více investovat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.